top of page

FILLERINA Sun Beauty

Širokospektrá a dynamická ochrana proti UVA – UVB – UVC – IR. Kosmetická péče a ochrana před slunečním zářením obohacená o 12 molekul kyseliny hyaluronové.

image 13.png

Ochrana obličeje

oblicej.jpg

Opalovací krém na obličej nabízí variantu se středním ochranným faktorem SPF 20 a s vysokým SPF 50+. 
Poskytuje okamžitou ochranu před slunečním zářením UVA, UVB i UVC + dlouhodobou dynamickou ochranu, zároveň chrání i před Infračervenými paprsky.
Představuje ideální ošetření, které chrání proti poškození a zároveň opravuje škody, které může sluneční záření způsobit na pokožce obličeje, jako jsou vrásky a stárnutí pokožky.

Ochrana celého těla

Péči o tělo nabízí voděodolné opalovací mléko s faktory SPF 20 a SPF 30, a tělový sprej SPF 50+. 

Optimální anti-age ošetření působí proti vráskám na celém těle a je doplněné o širokospektrální ochranu pro všechna ultrafialová záření včetně poškození infračervenými paprsky.

Patentovaný systém Bronzene pomáhá prodloužit opálení po pobytu na slunci až o více než 70 %. 

telo.jpg

Ochrana citlivých míst

tycinka.jpg

Opalovací tyčinka s velmi vysokým ochranným faktorem SPF 50+ je vhodná na citlivé oblasti obličeje a těla jako jsou rty, oční kontury, nos, čelo, ramena, kožní skvrny, jizvy a mateřská znaménka. Tyčinka SUN Beauty obsahuje komplexy aktivních molekul a látek, které zajišťují širokospektrou i dynamickou UV ochranu a chranu před poškozením infračerveným zářením.

Po opalování

Lehká, ale vyživná emulze After Sun obsahuje aktivní složky s výrazně hojivým a revitalizačním účinkem, které pomáhají chránit a ošetřovat pokožku.

Obsažený komplex Bronzene pak zajišťuje prodlouženou produkci melaninu i po slunění a tím zintenzivňuje opálení.

Lehké a hydratační lotion Aqua spray obsahuje vzácné aktivní složky se uklidňujícím a regeneračním účinkem na

pokožku.

Při aplikaci poskytuje okamžitý pocit osvěžení a pomáhá zchladit sluncem zahřátou pokožku.

aftersun.jpg
sunbeauty_slider.jpg

Krásné opálení bez stárnutí

Kromě ochrany při opalování pomáhá Fillerina SUN Beauty opravovat a redukovat vrásky mikroreliéfu a mimické vrásky, zpomaluje jevy vyvolávající stárnutí pokožky, jako je oxidace a dehydratace v důsledku působení světla a tepla.

Kotva 1

KDE KOUPIT

bottom of page